Ministry of freedom - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministry of freedom - FORUM


 
HomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kup BiH

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Skapi
Moderator
Moderator
Skapi


Broj komentara : 26
Age : 32
Registration date : 2007-01-20

Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 12:55 am

Bosna izgubila od Posusja.. stvarno ne mogu da vjerujem...No No
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 75
Age : 40
Localisation/Lokacija : Sarajevo, B&H
Registration date : 2006-11-21

Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 5:38 pm

Skapi (citat):
Bosna izgubila od Posusja.. stvarno ne mogu da vjerujem...No No

Ja kad sam to vidio nisam mogao da vjerujem... mislio sam da je na www.kkbosna.com onaj admin debil pogresno upisao... odem na teletext i vidim... nisam mogao da vjerujem....
Na vrh Go down
https://ministryoffreedom.bosnianforum.com
kifla
Moderator
Moderator
kifla


Broj komentara : 30
Age : 33
Localisation/Lokacija : rajvosa
Registration date : 2007-01-20

Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 12:20 am

Široki Prima pivo najavio odustajanje od Kupa BiH

Košarkaški klub Široki Prima pivo ne želi učestvovati u završnici Kupa Bosne i Hercegovine. Čelnici branitelja naslova pobjednika Kupa BiH iz prošle sezone navode da se ne slažu s odlukom Košarkaškog saveza BiH, koji je primio prijavu Igokee za organizaciju završnog turnira Kupa nakon isteka za prijavu kandidature.

Sekretar kluba s Pecare Božo Bošnjak izjavio je kako su danas do 11 sati u kancelariju KS BiH stigle koverte s prijavama za domaćinstvo od Širokog i Posušja, te kako je Igokea naknando donijela prijavu.

"Lično sam vidio kako ljudi iz Igokee donose prijavu Draganu Despotoviću, novom predsjedniku Saveza, i to negdje oko 13 sati, a koju je Despotović proslijedio Takmičarskoj komisiji. Zar se jedan predsjednik mora baviti ovakvim radnjama. Bojim se da će u Ligi za prvaka biti mnogo gorih stvari", kazao je Bošnjak.

Novi predjednik Saveza Dragan Despotović, koji je danas zamijenio dosadašnjeg predsjednika Nihada Imamovića, odbacio je optužbe Širokobriježana.

"Riječ je o smiješnim optužbama koje proizlaze iz netrpeljivosti klubova prema Savezu, ali i njihovim međusobnim razmiricama. Nepovjerenje je godinama prisutno u našoj košarci i to je velika kočnica", rekao je Despotović, koji je dodao da je Predsjedništvo KS BiH poništilo konkurs i raspisalo novi kako bi Takmičarska komisija u petak mogla donijeti konačnu odluku.

Završnica Kupa BiH na rasoredu je 10. i 11. februara, a plasman su izborili Široki Prima pivo, Posušje, Igokea i Slavija.
Na vrh Go down
Maki-BHF
Kadet
Kadet



Broj komentara : 35
Age : 31
Localisation/Lokacija : Rajvosa
Registration date : 2007-01-22

Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 10:48 pm

Samo vi za bosnu navijajte...muhahahahha
Na vrh Go down
anja_tz
Registrovani user
Registrovani user



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-06-01

Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:44 pm

Igokeaa osvojila kup... ja nisam mogla vjerovat... al bas je bilo tesko igrat protv zrinjskog... ccc... svoju kvalitetu su pokazali u prvenstvu...
Na vrh Go down
Sponsored content





Kup BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kup BiH   Kup BiH Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kup BiH
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ministry of freedom - FORUM :: Sport :: Basketball-
Idi na: